niedziela, 26 sierpnia 2007

Oto mój nowy digitalek. Miałam straszne z nim problemy, bo nie miałam takich jakie by mi pasowały. To tylko oznacza, że po powrocie z wakacji muszę znów obuszować w necie, aby znaleźć cos nowego. Może uda się i będę mieć już nowy komputer z 500 GB dysku, więc będę mogła zaszaleć. Teraz mam starego kompa i co chwila kończy mi sie miejsce na dysku jak coś tylko zacznę ściągać :-(

Ladies in red

czwartek, 23 sierpnia 2007

Nie mogłam sie powstrzymać, żeby od razu nie wypróbować swojego zestawu. Oto efekt mojej pracy:

Fioletowa strona

Jestem z siebie dumna. Zrobiłam mój pierwszy zestaw.

Tu mozna go zobaczyć:

Preview

A tu można go ściągnąć: download

środa, 22 sierpnia 2007

Udało mi sie kupić w fotograficznym sklepie bardzo fajny album na scrapa za 10 złotych. Miał wszystkie strony czarne i przyszedł mi do głowy pomysł, żeby zrobic go w całości tylko z biało-czarnymi dodatkami. Zdjęcia to moja ostatnia wyprawa w Beskidy razem z moją siostrą. Zostało mi jeszcze co nieco do skończenia, więc niewykluczone, że jak skończę to dorzucę jakieś fotki.

Okładka

Czytanie mapy

Moja siostra

Tu już widac moje zmęczenie

Na Madahorze

I znów ja

wtorek, 21 sierpnia 2007

Dziś nie mam czasu robić nowego digital scrapka, bo szykuję pewną niespodziankę na bloga.Zamieszczam więc kilka stron z jeszcze jednego albumu.Nie jest to scrapbook z prawdziwego zdarzenia, lecz taki album z kalkami, ale zakochałam się w nim w sklepie i postanowiłam go zmienić w kolejnego scrapa, tym razem z konieczności jescze bardziej oszczędnego w dodatki.

Okładka albumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Okładka albumu

 

 Strona z brzozami

 Pieniny

 Basia pod Magnolią

poniedziałek, 20 sierpnia 2007

Oto kolejny digital scrap, tym razem wzięłam na warsztat zdjęcia z wakacji, bo chciałam zrobic coś kolorowego.

Lato 2004

 

niedziela, 19 sierpnia 2007

Wygrzebałam zdjęcie z młodości mojej babci i tak powstal pomysł na nowy scrap.

Zdjęcie babci

sobota, 18 sierpnia 2007

A oto mój pierwszy digital scrapbook. Dopiero niedawno skombinowałam sobie Corela i zaczęłam ściągać dodatki oraz uczyc się robić digitale, więc proszę o wyrozumiałość dla moich pierwszych prac ;-)

1 digital

piątek, 17 sierpnia 2007

Mój drugi album był bardziej kombinowany niż ten pierwszy, bo nie miałam już takiego dużego albumu. zaopatrzylam sie więc w album o formacie 13x18 i przez ponad rok bawiłam się wszukanie do niego stron i dodatków. Wykorzystywałam papeterie, kolorowe kartki ksero, papiery do pakowania, gazety. Wszak zapelnienie stu stron z różnymi tłami to nie byle jaki problem przy braku odowiednich materiałów. Miałam jednak dużo satysfakcji, gdy udało mi się wymyślić coś fajnego. Oczywiście wybrałam tylko kilka stron...

Tło wycięłam z gazety

Przy robieniu tego albumu polubilam niebieski

Tutaj z siostrą i tatą

Moj kuzyn

czwartek, 16 sierpnia 2007

Kilka sie tych scrapów już nazbierało, ale zacznę od początku. Pierwszy album i dodatki do niego dostałam od kuzynki, więc moglam zaszaleć. Oczywiście dopiero się uczyłam, ale jestem zadowolona z efektów. Oto kilka stron z tego scrapbooka.

Strona tytułowa

1991

Wycieczka nad morze

Wycieczka do Pragi

 
1 , 2
Free Counter
Free Counter