Albumy

poniedziałek, 24 sierpnia 2009

Znów się skusiłam na robienie wordbooka i sama wycinałam bazę. Ale chyba nabieram juz coraz większej wprawy, bo poszło mi to w miarę szybko. Gorzej szło mi z ręcznym obszywaniem stron (nie jestem obcykana z maszyną do szycia), ale ćwiczenie czyni mistrza :) Tym razem wordbook powędrował na ślub kuzyna.

Wordbook ślubny 1

Wordbook ślubny 2

środa, 05 sierpnia 2009

Jeden z tych tworów, które Ci nie dają po nocach spać, a i tak nie możesz skończyć... Mnie w końcu się udalo. Jesień i moje ukochane miejsca Krakowa pożenione w jednym miejscu.

Jesienny 1

Jesienny 2

Jesienny 3

Jesienny 4

Jesienny 5

Jesienny 6

Jesienny 7

Jesienny 8

Jesienny 9

Jesienny 10

Jesienny 11

Jesienny 12

Jesienny 13

Jesienny 14

Jesienny 15

Jesienny 16

Jesienny 17

czwartek, 09 lipca 2009

Kolejny raz wzięłam na warsztat zdjęcia z wyjazdu do Pragi, tym razem robiąc album dla koleżanki. Wcześniej wykorzystałam zamkową bazę, teraz zwykły album 15x15. Inne są też kolory - brąz i róż (papiery BG Bittersweet). A, i pierwszy raz bawiłam się z różnymi rozmiarami papieru, wprawdzie tylko w jednym miejscu wykorzystałam ten patent, ale już mam pomysł na następne tego typu prace.

Uwaga: dużo zdjęć!

Praga 1

Praga 2

Praga 3

Praga 4

Praga 5

Praga 6

Praga 7

Praga 8

Praga 9

Praga 10

Praga 11

Praga 12

Praga 13

Praga 14

Praga 15

Praga 16

Praga 17

piątek, 27 marca 2009

Chciałam zrobić niespodziankę dla mamy na urodziny. Marudziła, że robię tyle albumów, także dla innych osoób, a jej dawno nic nie robiłam. Wymyśliłam, więc by zeskanować stare zdjęcia z jej dzieciństwa i zrobić z tego mały album. Wykorzystalam jako bazę książeczkę dla dzieci, inspirację Finnowymi pracami oraz śliczne papiery Daisy D's.

Album z dzieciństwa 1

Album z dziecństwa 2
 
Album z dzieciństwa 3
 
Album z dzieciństwa 4
 
Album z dzieciństwa 5
 
Album z dzieciństwa 6
 
Album z dzieciństwa 7
 
 Album z dzieciństwa 8
 
Album z dzieciństwa 9
 
Album z dzieciństwa 10
 
Album z dzieciństwa 11
 
Album z dzieciństwa 12
 
Album z dzieciństwa 13

 

czwartek, 26 lutego 2009

Lubię bardzo robić albumiki z książeczek dla dzieci, bo nie muszę wycinć kartek i martwić się potem jak je połączyć. Nie wiem jednak czy zdecyduję się jeszcze robić albumik w ten sposób składanej książeczce,  choć wygląda dość efektownie, to ciężko się przykleja papier i można sobie pomarzyć o dodatkach. 

A i jeszcze trudno go sfotografować :)

 

Pieskowy album 1
 

Pieskowy album 2

Pieskowy album 3

Pieskowy album 4

Pieskowy album 5

Pieskowy album 6

Pieskowy album 7

Pieskowy album 8

Pieskowy album 9

Pieskowy album 10

czwartek, 19 lutego 2009

Album z wakacyjnego wyjazdu do Pragi. Było super, dwie nieprzespane noce spędzone w pociągu i zwiedzanie pragi do samego rana. Ach, te swpomnienia. Trochę się zbierałam do tego albumu, głównie z braku czasu. Nie mogłam dobrać papierów, a problem sam się rozwiązał. Kupiłam papiery przeznaczone na inny cel, zakochałam się w nich od pierwszego wejrzenia i po prostu musiałam wykorzystać je do mojej zamkowej Pragi. 

 

Praga 1

 

 

Praga 2

 

 

Praga 3

 

 

Praga 4

 

 

Praga 5

 

 

Praga 6

 

 

Praga 7

 

 

Praga 8

 

 

Praga 9

 

 

Praga 10

 

 

Praga 11
 

 

A, zapomniałam dodać, że wykorzystane papiery to zestaw K&C Company K Charlotte. 

poniedziałek, 16 lutego 2009

Powoli odkopuję się z zaległości: kończę albumy i zabieram się za kartki dla znajomych. Udało mi się też zmienić wystrój mojego bloga. Ostatnio mam fazę na czystość i przejrzystość, stą tło tym razem całe białe. W pracach chyba też to widać... No właśnie, co do prac -nareszcie mogę pokazać mój album świąteczny z zestawu American Traditional Designs :) Okładka wprawdzie nie moja, ale pokazuję, by był ogląd na to jak wyglądał albumik.

 Święta 1

 Święta 2

Święta 3 

Święta 4 

Święta 5 

Święta 6

 Święta 7

 Święta 9

środa, 10 września 2008

Co robi scraperka, gdy dostanie zaproszenie na ślub? To proste, zanim pomysli czy w ogóle na ten ślub się wybiera, czy jak pójdzie ubrana, planuje jaki zrobic prezent... Tak było i w moim przypadku :) Pierwszy raz robiłam ślubny album i trochę brakowalo mi zdjęć, bo łatwiej robi mi się albumy ze zdjęciami, ale miałam za to większe wyzwanie. Postanowiłam zrobić dość prosty album, w eleganckich, ślubnych kolorach. Wykorzystałam papiery Colossal Antique Cream Creative Tones Papermania, szwy, ćwieki, koronki i niezastąpione stemple. Rozmiar albumu: 17x20 cm.  

 Ślub Gosi 1 

 Slub Gosi 2

 Ślub Gosi 4

 Slub Gosi 3 

 Slub Gosi 11

Slub Gosi 5 

Slub Gosi 6 

 Slub Gosi 7 

Ślub Gosi 8 

Slub Gosi 9 

Ślubny Gosi 10 

czwartek, 14 sierpnia 2008

Postanowiłam zrobić sobie albumik ze zdjęciami rodzinki, żeby móc nosic go w torebce, gdy gdzies wyjeżdżam. Zainspirowana krzywulcami Jaszmurki zrobiłam mini albumik z książeczki dla dzieci, który potraktowałam farbami (pierwsza taka okładka) i czarnym żelopisem. Oto co powstało:

Okładka

1

2

3

4

Tył

niedziela, 03 sierpnia 2008

Moja ostatnia praca powstała zupełnie na wariackich papierach czyli robiłam ją naprędce i w tajemnicy zamiast pakowac się na wyjazd wakacyjny. wszystko przez zbytni optymizm i zbyt późne odebranie wywołanych zdjęć. Mimo to udało mi się skończyć prezent na czas (choć brakło czasu na napis na okładce) i zrobić go zgodnie z założeniami - pomysłem był optymistyczny poradniczek na prezent urodzinowy dla siostry.

Inne strony mozna zobaczyć w mojej galerii forumowej. 

Poradniczek 1 

 Poradniczek 2

 Poradniczek 3

Poradniczek 4 

Poradniczek 5

Poradniczek 6 

Poradnczek 7
 
1 , 2 , 3
Free Counter
Free Counter