Gadanie

wtorek, 08 września 2009

Widzę, że pojawia się w sieci coraz więcej fajnych scrapowych inicjatyw. Maugo zainicjowała bloga, na którym można się wymieniać tym, co zbywa nam w scrapowych skarbach. Dozwolona jest tez sprzedaż. Chyba trzeba przejrzeć swoje szafki :)

Z ręki do ręki

 

środa, 22 lipca 2009

Tą notkę piszę już we Wrocławiu, gdzie przez 11 dni będę oglądać filmy :) Ci, którzy słyszeli o festiwalu Era Nowe Horyzonty na pewno wiedzą co mam na myśli - istny raj dla filmowych maniaków, na dodatek w ślicznej wrocławskiej scenerii. Mam nadzieję, że to nie oznacza mojego zamilknięcia na następne 1,5 tygodnia. Będę mieć dostęp internetu, więc postaram się zamieścić zdjęcia kartek, które niedawno zrobiłam, jednak muszę poczekać aż trafią do rąk solenizantek.

 

poniedziałek, 29 czerwca 2009

Nareszcie ruszył sklepik ilowescrap. Na dobry początek dziewczyny przygotowaly konkurs: wystarczy w dniach 23.06 - 31.07.2009 zrobić zakupy w  sklepie na kwotę w przedziale cenowym 20-50 zł, 51-100 zł, 101- i więcej aby wygrać jeden z trzech bonów na dokładnie taką samą kwotę jaką wydano :) Bon będzie do zrealizowania w dowolnym czasie do końca roku 2009.

ilowescrap konkurs

P.S. Ho ho. Teraz widzę, że już minął miesiąc od ostatniej notki. Czy sesja i pisanie pracy magisterskiej to wystarczające usprawiedliwienie? Wydaje mi się że tak. Ale mam coś do pokazania, jak znajdę chwilę na pstryknięcie fotek, to obiecuję zamieścić.

czwartek, 30 kwietnia 2009

Zaskoczeniem było dla mnie wyróżnienie jakie dostałam od Annqaa, tym milsze że jest to wyróżnienie dla blogowych przyjaciół. Dziękuję :) A nagroda wygląda tak:

Let's Be Friends

Zasady przyznawania nagrody skopiowane od Ani:

What the "Let's Be Friends" awards is: These blogs are especially wonderful.This amiable blogger friends want to find his.They are not interested in self-glorification.Our hope is that when the tape of that price is passed,more friendships, and also to continue planting.Please, give these bloggers more attention.About these empires Blogger Award at eight,the eight bloggers and select the text in itsAward-mail with record.

Teraz moje zadanie polega na przyznaniu wyróżnienia 8 blogowiczkom (które tak przy okazji przyznam bardzo lubię):

1. Annqaa

2. Juunka

3. Monikouette

4. Nicktosia

5. Katrina

6. gps06

7. Prolka

8. Sentimenti

niedziela, 12 kwietnia 2009

Z okazji świąt wielkanocnych życzę wam odpoczynku w gronie rodzinnym, uśmiechu na twarzy, wiosennej pogody i dużo inspiracji scrapowych (chociażby w kolorach pisanek) 

Pisanki 

(Ja niestety takich malować nie potrafię.)

piątek, 23 stycznia 2009

Bardzo mi się miło zrobiło po odwiedzeniu bloga Nicktośki, bo okazało się, że dostałam wyróżnienie, które przywędrowało do nas z Francji.

 Encouraged

Oto zasady: 

Zasady przyznawania pierwszej nagrody są następujące. Należy wymienić 5 rzeczy, od których jest się "uzależnionym", bez których nie mozna żyć, a nagrodę przyznać kolejnym 5 osobom, których blogi lubimy/odwiedzamy.

Nie potrafię żyć bez:

1. Internetu (hmm..., w tym oczywiście blogów, forum, poczty)

2. Scrapowania

3. Marzeń

4. Filmów

5. Dobrego jedzenia :)

Nagroda oczywiście nie może siedzieć bezczynnie na półeczce, dlatego musi iść w świat. Przekazuję ją:

Monikouette (tak tylko przy okzaji nagroda przyszła z Francji), Juunce, Piekielnej Owcy, Jaszmurce, Annqaa (nie jestem pewna jak odmienić).

 

wtorek, 30 grudnia 2008

Żeby nikt nie pomyslał, że obijam się w święta, to śpieszę z wyjaśnieniem, że zabrałam się za robienie urodzinowych prezentów. Bo to co tygryski lubią najbardziej to robić prezenty dla jakiejś szczegolnej osoby :) Niestety nie mogę pokazać, co zrobiłam, a jako dowód musi wystarczyć taka zajaweczka:

 Zajawka 2

wtorek, 23 grudnia 2008

Święta tuż tuż i choć mam do pokazania wpisy wędrowcniczkowe zamiast to zrobić, chciałabym przekazać życzenia wszystkim blogowym przyjaciołom, którzy odwiedzają skromne progi mojego bloga :)

Życzę Wam nadziei,

własnego skrawka nieba,

zadumy nad płomieniem świecy,

filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
 
piękna poezji, muzyki,
 
pogodnych świąt zimowych,
 
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
 
nabrania dystansu do tego co wokół,
 
chwil roziskrzonych kolędą,
 
śmiechem i wspomnieniami.
 
Wesołych Świąt!

piątek, 28 listopada 2008

Zostałam wyzwana przez Juunkę do napisania 7 prawd o sobie. Bałam się, że będzie ciężko, bo jestem niezdecydowana i nie lubię odpowiadać na pytania typu: "Twój ulubiony...?", "Co byś zrobiła, gdyby...?", itp. Ale ku mojemu zdziwieniu jak zaczęłam pisać, to się rozpędziłam i wymyśliłam znacznie więcej prawd, więc miałam problem z ich wybraniem.

1. Bardzo lubię oglądać filmy. Nie mam na to ostatnio zbyt dużo czasu, ale w weekend staram się obejrzeć przynajmniej jeden film. Ostatnio moja miłość to kino koreańskie i indyjskie (ale to już od dawna :).

2. Jestem niestaranna - w różnych dziedzinach. Kroję za grubo warzywa, nie mogę się zabrać do przyszycia guzika, w scrapowaniu zawsze mi się coś przyklei krzywo, źle wytnie, a potem muszę udawać, że tak mialo być.

3. Lubię jak mi się robi zdjęcia. Nie znaczy to, że jestem próżna, bo jestem dośc krytyczna wobec zdjęć ze mną. Chyba jestem po prostu niespełnioną modelką :)

4. Jestem wegetarianką od wielu lat (w tym przez kilka lat byłam weganką), dzięki temu nauczyłam się szybko gotować. Zaraziłam też moją rodzinę (z wyjątkiem bardzo tradycyjnego taty) różnymi przepisami i produktami. Na przykład bardzo rzadko piję czarną herbatę. Uwielbiam nietypowe herbatki: wszystkie zielone, czerwone, owocowe, roibos, itp.

5. Nie lubię niczego wyrzucać, dlatego wokół mnie piętrzą się rzeczy, których nie potrafię się pozbyć, zachowuję wszystkie skrawki papieru, cierpię, gdy muszę wyrzucić jakieś jedzenie, piszę na drugich stronach zapisanych kartek czy rewersów.

6. Zawsze mam wszystko poukładane czasowo. Ponieważ mam bardzo dużo zajęć (m.in. przez to, że studiuję dwa kierunki), planuję, łącznie z wypisywaniem na kartkach, co mam w danym dniu zrobić. Niestety rzadko przez to robię coś spontanicznie.

7. Lubię czytać książki (to choroba zawodowa :), na co nieczęsto znajduję czas. A ponieważ nie lubię go marnować, to nie ruszam się bez czegoś do czytania (choćby był to tekst na zajęcia czy podręcznik), gdy zapowiada się, że będę mogła poczytać w autobusie czy czekając w kolejce.

Teraz kolej na to, bym ja wyzwałam 7 kolejnych osób do spowiedzi i wymyślenia 7 prawd o sobie. A więc wyzywam:

1. Costa

2. Nicktośka

3. Gps

4. Renny Berryboar

5. Sentimenti

6. Piekielna Owca

7. Nowalinka

 

wtorek, 25 listopada 2008

Cały weekend pracowicie spędziłam na scrapowaniu, ale niestety nie mogę nic z nich pokazać :( Kończyłam prezenty na Mikołajki i robiłam scrap na konkurs forum "Uśmiech najwierniejszym odbiciem duszy." Ponieważ wszyscy w ostatniej chwili wystawiają swoje prace, ja też tak zrobię, a na blogu zwyczajem blogowym zajawka uśmiechowego scrapa. Kolorystyka dla mnie nietypowa - inspirowana scrapami Patis :) i francuskimi pracami :)

Zajawka 

 
1 , 2
Free Counter
Free Counter