Wędrowniki

poniedziałek, 04 maja 2009

Mój wpis do albumu Abrakadabry. Niestety nie udało mi się zrobić lepszych zdjęć.

Moje szczęscie 1
Moje szczęście 2
poniedziałek, 29 grudnia 2008

Ostatni z wędrowniczków, który do mnie przywędrował to album kalanchoe "Czas na ciasto". Ostrzegałam, że będzie apetycznie. Choć po świętach wszyscy objedzeni ciastami i apetyt na dobre ciasta został chyba zaspokojony :)

 Czas na ciasto 1

Czas na ciasto 2 

sobota, 27 grudnia 2008

Święta, święta i po świętach... A co to ma wspólnego ze scrapowaniem? Od siostry dostałam wytłaczarkę do napisów (jedna scraperka zrozumie drugą scraperkę :) i miałam nareszcie trochę czasu na scrapowanie. Sporządziłam więc dwa wpisy do albumów wędrownych Katriny i Oriki. Jeszcze jeden czeka na dokończenie, ale mogę już teraz przyznać, że będzie bardzo apetyczny :)

Takie moje bazgranie

 Wędrownik Katriny 1

Wędrownik Katriny 2 

Moje dwa wcielenia - Angel&Devil (niestety moja drukarka strajkuje i napisy są średnio widoczne, zwłaszcza na zdjęciach :(

Wędrownik Oriki 1 

Wędrownik Oriki 2 

poniedziałek, 03 listopada 2008

Z opóźnieniem sporym od ich ukończenia wklejam zdjęcia moich wpisów do wędrujących albumów z X edycji forumowej. Zdjęcia z konieczności były robione po ciemku, więc przepraszam za ich jakość (ha, ale za to klimacik blog Costy przypomina - pozdrawiam Costę :)

Moja Magia - album Renny Berryboar

Magia 1

Byc kobietą - album Krzychy

Kobieta 1

Kobieta 2

poniedziałek, 13 października 2008

Dzięki uprzejmości gps06 mogę wreszcie zamieścić zdjęcia mojego albumu wędrowniczka, który już powędrował w świat. Temat mojego wędrasia to "Kocham Cię  życie". Chciałam zrobić sobie coś optymistycznego na poprawę humoru.

1

2

3

niedziela, 28 września 2008

X jubileuszowa edycja wędrowników juz ruszyła. To mój pierwszy raz w tego typu zabawie, a oto mój pierwszy wpis do wędrownika anqi. Temat jej wędrownika brzmiał "Nasze dzieje w czasoprzestrzeni" - miał to być w zamierzeniu pusty album na ich zdjęcia ze wspólnych podróży. Postanowiłam zrobić coś co będzie pasowało kolorystycznie, stąd króluje kolor niebieski.

annqaa 1

annqaa 2

annqaa 3

Free Counter
Free Counter