Zdobycze

wtorek, 28 kwietnia 2009

Chcę się pochwalić pięknymi ATC, które dostałam z wymiany "Motyle i kwiaty". Od lewej Cynka (z nasionkami w środku!), Rakraka, Berberis:

Wiosenne ATC

Już się nie mogę doczekać na ATC z babsko-męskiej wymiany. A w międzyczasie zapisałam się na wymianę inchies na blogu House of Art. To też będzie niezłe wyzwanie :)

poniedziałek, 05 stycznia 2009

Dotarła do mnie przesyłka od Juunki, a w niej moja wygrana w organizowanej przez nią na blogu zabawie PIF (hmm, ja oczywiście pamiętam o swoim PIF-ie do wysłania) oraz prezent na urodziny! Dziękuję Ci za wszystko :) PIF-owe drobiazgi są słodkie i wszystko do siebie pasuje. Urzekło mnie to malutkie serduszko do kompletu, a te magnesiki szklane od dawna za mną chodziły :) A prezent urodzinowy cały jest uroczy.

PIF od Juunki 1

PIF od Juunki 2

PIF od Juunki 3

A na urodziny:

Prezent od Juunki

Przepraszam za zdjęcia robione w nocy, ale w porze kiedy powinnam je robić siedzę na uczelni. No tak, koniec dwutygodniowej laby :( 

sobota, 06 grudnia 2008

Wszystko wskazuje na to, że w tym roku byłam wyjątkowo grzeczna... W wymianie mikołajkowej z forum Scrappassionsama bawiłam się w Mikołaja i dwa urocze Mikołaje obdarowały mnie. Moimi Mikołajami były: Piekielna_Owca i Trusiaj. Jestem zachwycona wszystkimi podarunkami, wciąż nie mogę ochłonąć.

Prezenty od Piekielnej Owcy:

Owieczka 1 

Owca 2 

Prezenty od Trusiaj:

Trusiaj 1

Trusiaj 2 

niedziela, 24 sierpnia 2008

Już kilka dni temu dotarła do mnie przesyłka od Tanji - nagroda w Blogu Candy. Ponieważ zamieszczałam zdjęcie tego co wygrałam, chciałam się pochwalić kartką, która była dołączona do przesyłki. W paczce oprócz papierków, kwiatków, ćwieków były kartoniki z odbitymi stemplami z takimi właśnie ludzikami. Teraz czekają na przypływ weny twórczej do robienia kartek (której ostatnio niestety mi brakuje), zwłaszcza że Tanja prosiła, by przesłać jej zdjęcia moich kartek, więc mam dodatkową motywację :)

Kartka od Tanji 

czwartek, 24 lipca 2008

 Zabawne. Ja robię ludziom scrapowe prezenty na urodziny czy inne okazje, a od nich dostaję scrapowe materialy do pracy. Taki już urok bycia scraperką...

 Ale muszę przyznać jednocześnie, że bardzo mi się ten układ podoba :) Zwłaszcza że siostry mi kupiły śliczne bradsy, na które mam już pomysł :) i rub-ons, których jeszcze nie miałam. Nie mogę się doczekać, aż wypróbuję je w jakiejś pracy, bo narazie nie wiem nawet dobrze jak się tego używa, a muszę przyznać, że bardzo mnie to intryguje. Cóż, jedyne co mi pozostaje to iść coś tworzyć i anuż zastosuję nowe zdobycze.

Moje nowe zdobycze

czwartek, 03 lipca 2008

Za dobrze zdaną sesję postanowiłam sama się nagrodzić, kupując trochę nowych rzeczy w Scraparcie: papierki, guziki, ćwieki. Miałam niezłego farta, bo kilka dni po moich zakupach podniesiono ceny za przesyłkę. Wprawdzie nie udało się kupić wszystkiego co planowałam, ale i tak jestem zadowolona. Oto część nowych zdobyczy.

Papierki

Papierki

... i guziczki

niedziela, 08 czerwca 2008

Moje marzenie sie spełniło i dostałam od kuzynki z USA zestaw do nitowania. Jestem zachwycona, bo wygląda super profesjonalnie i jest w nim klej i nożyk do metal czy podkładka. No i do tego jeszcze nity. Super, już się nie mogę doczekać, jak coś z nimi wyscrapuję. I jeszcze jedno mogę wreszcie zaszaleć i kupić sobie jakieś wymyślne nity, a nie tylko ćwieki :)

zestaw

nity

Free Counter
Free Counter