Inspiracje

środa, 11 lutego 2009

Nareszcie ostatni egzamin i powrót do scrapowego świata po sesji. Mam głowę pełną pomysłów i jeszcze zaległe prace, więc mam nadzieję niedługo coś wrzucić. A na razie tak na pociechę rzut okiem na kilka blogów. Jak widać królują zimowe klimaty. A w krakowie śnieg stopniał, za to pada. Można więc sobie pooglądać zimę we Francji (no gdzież by inaczej :)

U Karine

 Karine

I u Emmy

Emma 1

Emma 2

sobota, 03 stycznia 2009

A ja w wolnej chwili znów z podziwem zerkam na blogi koleżanek z Francji. Ach i och. Zawsze mnie rozwalają te albumy, w których każda kartka jest innego rozmiaru. I mistrzostwo jeśli idzie o napisy. Mogłabym tak wymieniać...

Kesi1

Kesi2

Zapomniałabym dodać, że te scrapy i jeszcze inne znajdziecie na blogu Kesi.

wtorek, 02 grudnia 2008

 A jak mam czas to buszuję po blogach i szukam inspiracji. Tym razem wynalazłam bloga Manue. Co w nim takiego niezwykłego? 

Po pierwsze: niech żyje prostota (te albumy przypominają mi albumy Nulki).

Po drugie: francuski scrapbooking nie od dziś zawrócił mi w głowie...

Po trzecie: patrzcie jak ona robi te zdjęcia i przede wszystkim gdzie! Mistrzostwo, muszę się od niej dużo nauczyć...

Manue 1

Manue 2

Manue 3

niedziela, 26 października 2008

Costa słusznie zauważyła w poprzednim scrapie francuskie inspiracje :) Bo jak tu się nie zachwycać jak się natrafia na tak cudne, cukierkowe prace jak te vivi62? Uwielbiam tego typu rysunkowe klimaty.

vivi1

vivi2

czwartek, 25 września 2008

Jak dobrze wiecie, mam słabość do francuskich blogów. Dlatego z radościa powitałam nowe blogi wprawdzie polskich scraperek, ale tworzących we Francji. Już wiem, że będę ich wierną fanką :)

Monikouette wreszcie stworzyła swojego bloga!!! 

1 

2 

A Ula (Sinue) przeniosła sie na nowego bloga Maia's Dream. A oto jej nowy mini album.

1 

niedziela, 22 czerwca 2008

Niczego ostatnio nie tworzę, bo z powodu sesji ślęczę nad ksiązkami, na szczęście juz niedługo i w wakacje wypróbuję nareszcie różne nowe zdobycze :) Wprawdzie sama nie robię teraz scrapów, ale za to podziwiam prace innych np. francuski blog Scaplife.

http://scraplife.canalblog.com/

Album


Ramka

poniedziałek, 05 maja 2008

Widać zmianę w moim scrapowaniu? To zasługa naoglądania się ślicznych prac różnych scraperek, a w szczególności stronek francuskich. Moim niekwestionowaną liderką jest Prisca Jockovic. Tutaj można obejrzeć jej bloga i sie pozachwycać: http://www.cotescrap.canalblog.com/

1

2

3

Tak, uwielbiam francuskie scrapy... 

Free Counter
Free Counter