Digital scrapbooking

poniedziałek, 21 lipca 2008

Zaczęłam kiedyś robić tego digitalka, ale jakos przerwałam pracę, może było to dla mnie zbyt trudne, bo chciałam zrobić scrapka ukochanego kotka, którego trzeba było niestety uśpić. Dziś wróciłam do tej pracy i skończyłam go.

Hela

Aha, kokardkę dołożyłam oczywiście na poprawę mojego humoru, ale muszę przyznać, że Helusi w niej bardzo do twarzy :) 

wtorek, 08 lipca 2008
Pierwszy raz biorę udział w wyzwaniu forum Scrappassion. Na pierwszy strzał poszedł scrap z mapki.
 
 Tak wygląda mapka:
 
Mapka
 
 A tak mój scrap:
 
Lipcowe wyzwanie z mapką
środa, 02 lipca 2008

Dawno nie robiłam żadnych komputerowych scrapków, więc byłam zaskoczona swoją poranną weną twórczą. Stworzyłam od razu dwa scrapki z córeczką mojego kuzyna.

Agatka

Agatka 2 p>
poniedziałek, 24 marca 2008

Niestety okazuje się, że historia lubi się powtarzać (a ja oczywiście nie wyciągam z niej wniosków :( i po raz drugi spalił mi się dysk. Znów straciłam zestawy scrapkowe i trochę zdjęć. Ponieważ miałam ochotę coś zrobić komputerowo, ściągnęłam coś na szybkiego i tak powstał nowy scrapek. No ale szkoda mi tego co straciłam i teraz znów muszę szukać czegoś nowego. Może tym razem czegoś mnie to nauczy i będę sobie przegrywać takie rzeczy na płyty...

Kasia

wtorek, 26 lutego 2008

Stworzyłam znów kolejnego digitala (takiego który się nadaje do pokazania :) Tym coś bardzo oszczędnego, jeśli idzie o dodatki.

Brązowy scrap

wtorek, 19 lutego 2008

Znalazłam świetną, francuską stronę z freebies i postanowiłam od razu wypróbować, co można z tych zestawów stworzyć. Zwłaszcza że dawno nie robiłam digitali, a moje ściągnięte wcześniej dodatki zdążyły mi się znudzić. No tak wystarczy pogrzebać w necie i mozna istne cuda znaleźć :)

Oto ja

wtorek, 18 grudnia 2007

Widzę, że muszę znaleść trochę czasu na buszowanie w sieci i poszukiwanie materiałów do ściągniecia do digital scrapów, bo się zaniedbałam ostatatnio okropnie. Zresztą mnie bardziej scrapy tradycyjne, ale w Krakowie gorzej mi je robić, bo musiałabym przywozic stosy materiałów, a potem z powrotem do domku, co mi się nie usmiecha, więc na razie znów digital scrapek.

Kasia

piątek, 23 listopada 2007

Bablu

Zdążylismy jeszcze zrobić Bablu zdjęcie na śniegu, zanim znaleźlismy mu domek. 

sobota, 10 listopada 2007

Następny scrapek, tym razem w rustykalnym stylu. Kolejny efekt mojej walki z Photoshopem, ale juz coraz lepiej sie w tym programie orientuję ;)

Mama

 

piątek, 02 listopada 2007
Trochę sie zanniedbałam z zamieszczaniem scrapków na blogu, ale miałam pewne problemy z Photoshopem. Ostatnio robie trochę różowych scrapków, więc oto jeden z nich. 
Ania
 
1 , 2
Free Counter
Free Counter