Tradycyjny scrapbooking

sobota, 29 sierpnia 2009

Z misiem :)

Scrap misiowy

P.S. Znów się skusiłam na cukierki: Eight rozdaje papiery z własnej kolekcji i zakładki z kotem, a Nulka różne cuda ze sklepu I LOWE SCRAP.

środa, 12 sierpnia 2009

Znów leczę kryzys twórczy przez robienie dużych scrapów. Przebieg kuracji uważam za wyjątkowo udany, bo od razu powstały dwa scrapy, które mają znaleźć się obok siebie w albumie, stąd podobna kolorystyka i użyte materiały. A kolorki są tak optymistyczne, że od razu poprawiają humor. Może pozwolą mi też wrócić do pracy nad niedokończonym albumem.

Z Kinią 1

Z Kinią 2

piątek, 17 kwietnia 2009

Kolejny scrap ze starymi zdjęciami, tym razem trochę szycia, guzików i koloru niebieskiego.

 

Scrap z dziadkiem

 

środa, 15 kwietnia 2009

Od dawna miałam ochotę na jakiegoś pastelowego scrapa, dodatkowo zmotywowała mnie mapka wygrzebana przez Truskawkę, więc zrobiłam w końcu znów scrapa 30x30 z mojego albumu ze starymi zdjęciami.

Tutaj można zobaczyć pozostałe prace uczestniczek scrapliftu - tutaj.

Oryginał:

 

Oryginał

 

A to moja interpretacja:

 

Scraplift z płotkiem

 

czwartek, 27 listopada 2008

 Na forum scrapowym znów kuszą konkursem z nagrodą, więc zmotywowana widokiem scrapowych dodatków, które są do wygrania, zakasałam rękawy i zrobiłam scrap 30x30. Temat brzmiał: "Usmiech najwierniejszym odbiciem duszy". Oto moja interpretacja: 

Little princess

 Detal Little princess

środa, 29 października 2008

Zostałam ostrofowana, że się nie chwalę na blogu jak dostanę jakąś nagrodę i potem nikt o tym nie wie, dlatego poprawiam sie i przyznaję się, że w konkursie jesiennym na forum Scrappassion, o którym ostatnio pisałam na blogu, dostałam nagrodę, bo moja praca spodobała się jednoosobowemu jury w postaci Filki :) Ta nagroda wprawiła mnie w świetny humor już od początku tygodnia. Dzięki Filuś :)

Pokażę też pracę, którą wysłałam na konkurs na Inspirujemy. Temat brzmiał "Inspiruje mnie". Oglądając prace innych nie wiem czy dobrze go zrozumiałam, bo nie napisałam na nim kto lub co mnie inspiruje. Hmm, ale to może widać :) Jak ktoś ma pomysł to piszcie w komentarzach.

Inspiruje mnie

niedziela, 19 października 2008

Pracowity i twórczy weekend miałam i sporo rzeczy udało mi się wyscrapować :) Na początek wrzucam dwa scrapy. Jeden powędrował na zaległy konkurs "Jesień" z krakowskiego spotkania - nietypowy format 10x20, papiery BG Gypsy, zdjęcie z wyprawy na Zakrzówek. A drugi zrobiłam na scraplotek - miał być brąz, zdjęcie w skosie, bez kwiatów, ćwieki, wstążka i cieniowanie. To kolejny scrap 30x30 do albumu ze starymi fotografiami - tu "Moc siostrzanej milości".

 Jesień

 Moc siostrzanej miłości

piątek, 03 października 2008

W srapie na konkurs ze scrapujemy.pl na temat "Być kobietą" oscrapowałam zdjęcie zrobione już dość dawno temu w czasie mojej jedynej jak dotąd profesjonalnej sesji fotograficznej. Trudno było mi dopasować napis, w końcu postawiłam na metaforę motyla i rodzącej się z małej dziewczynki kobiety.

konkurs

piątek, 19 września 2008

Na warsztat poszedł kolejny scrap do rodzinnego albumu rozmiaru 30x30. Zrobiłam go według kursu Sinhue, a przy okazji zastosowałam wytyczne z V edycji scraplotka (niebieski, jednobarwne tło, co najmniej 3 ćwieki, zdjęcie z 1 osobą, coś w kropki, napis w kilku alfabetach). 

Zdjęcie z Chrztu 

czwartek, 04 września 2008

Wczoraj w nocy wymyśliłam, że jednak wezmę udział w zabawie wymyślonej na forum przez Monikouette. Widać zbliżający się koniec terminu (tym razem skończyłam przed północa, by zdążyć wysłać w ostatnim dniu :) służy mojej wenie. Wytyczne były proste: koronka, guziki, tytuł piosenki, 1/3 strony pusta oraz najwazniejsze simple & clean. W sumie ja raczej minimalistką jestem, więc u mnie zwykle jest prościutko i mało dodatków :) No tak, to chyba widać...

Scraplotek 2 

 
1 , 2
Free Counter
Free Counter