piątek, 30 stycznia 2009

Kartka zrobiona na szybkiego, z tego co miałam pod ręką (a miałam niedużo, bo nie mogę się przewozić co tydzień czy dwa ze swoim scrapowym bałaganem jak jadę na zajęcia do Krakowa, niestety :) dla koleżanki, która bardzo lubi śpiewać, więc jest muzycznie :)

Kartka z muzyką w tle 

A, i zajrzyjcie do Oliwiaen, bo rozdaje dobre rzeczy :)

wtorek, 27 stycznia 2009

 Jestem chora i uczę się do egzaminów, może słodycze poprawią mi samopoczucie...

Na Polki scrapują do dziś rozdają cukierki, ale można też tam wziąć udział w wyzwaniu walentynkowym, więc zapraszam podwójnie.

Polki scrapują candy

Do 30.01 cukierki można wygrać też u Leslie.

Życzę powodzenia :)

piątek, 23 stycznia 2009

Bardzo mi się miło zrobiło po odwiedzeniu bloga Nicktośki, bo okazało się, że dostałam wyróżnienie, które przywędrowało do nas z Francji.

 Encouraged

Oto zasady: 

Zasady przyznawania pierwszej nagrody są następujące. Należy wymienić 5 rzeczy, od których jest się "uzależnionym", bez których nie mozna żyć, a nagrodę przyznać kolejnym 5 osobom, których blogi lubimy/odwiedzamy.

Nie potrafię żyć bez:

1. Internetu (hmm..., w tym oczywiście blogów, forum, poczty)

2. Scrapowania

3. Marzeń

4. Filmów

5. Dobrego jedzenia :)

Nagroda oczywiście nie może siedzieć bezczynnie na półeczce, dlatego musi iść w świat. Przekazuję ją:

Monikouette (tak tylko przy okzaji nagroda przyszła z Francji), Juunce, Piekielnej Owcy, Jaszmurce, Annqaa (nie jestem pewna jak odmienić).

 

niedziela, 18 stycznia 2009

Wczoraj było comiesięczne spotkanie w Krakowie. Siedziełam, gadałam, podziwiałam, muffinki jadłam... nawet zaczęłam robić zakładki, ale nie skończyłam, więc nie pokażę na razie. Bardzo pozytywnie i scrapowo natychające spotkanie. Niestety moją wenę twórczą muszę na razie odłożyć na półeczkę, bo powinnam się uczyć do egzaminu :( Pokażę za to coś, co zrobiłam jakiś czas temu, ale teraz jestem pewna, że trafiło do pewnej specjalnej osoby. Chciałam, żeby było magicznie, sami osądźcie czy się udało.

 Razem prezent

I tył zakładki:

Zakładka

A od obdarowanej otrzymałam taką oto nagrodę:

Order Dobrego Humoru

Dziękuję Renny. Jestem zaszczyczona i cieszę się, że jakoś tam mogłam ci pomóc przejść przez trudny okres. Buziaki dla Ciebie. Trzymaj się dziewczyno.

czwartek, 15 stycznia 2009

Prezent dotarł, to pokazuję, zwłaszcza że wygląda na to, że się spodobał :)

Kartka dla Juunki

Ramka dla Juunki

poniedziałek, 12 stycznia 2009

Dziewczyny rozdają cukierki. Robi się smakowice. Koniecznie zajrzyjcie w te miejsca (nie tylko po to, by szukać słodyczy, ale i oglądać śliczne prace):

Do 16.01 candy u Jaszmurki

 Candy u Jasz

 I do 13.01 trwa candy u Hasiora

 Candy u Hasiorka

A do 31.01 cukierki rozdaje Kim.

Candy u Kim

niedziela, 11 stycznia 2009

W weekend nie zdążyłam za dużo poscrapować, za to obejrzałam sporo filmów :) Czekając na zdjęcia i papiery, przygotowywałam sobie bazę pod album, wstyd się przyznać, z wakacji. No tak, wciąż robię coś na już i nie mam czasu wrócić do starych zdjęć i robienia albumów. No właśnie a propos już - zbliża się Dzień Babci, więc zrobilam kartkę dla babci. Myślałam najpierw o vintage, ale potem znalazłam rysunek, który pasował jak znalazł i powstała karteczka, wg mojej siostry nie podobna w ogóle do kartek jakie robiłam, ale myślę, że babci się spodoba :)

 Kartka dla babci

wtorek, 06 stycznia 2009

Prezent dotarł, to mogę zaprezentować na blogu. Od kilku miesięcy brakowało mi mobilizacji i pomysłu, by wykorzystać odbitki stempli, które dostałam, aż w końcu wena przyszła. Lepiej późno niż wcale...

Kartka dla gps

Notes dla gps

Notes 2

poniedziałek, 05 stycznia 2009

Dotarła do mnie przesyłka od Juunki, a w niej moja wygrana w organizowanej przez nią na blogu zabawie PIF (hmm, ja oczywiście pamiętam o swoim PIF-ie do wysłania) oraz prezent na urodziny! Dziękuję Ci za wszystko :) PIF-owe drobiazgi są słodkie i wszystko do siebie pasuje. Urzekło mnie to malutkie serduszko do kompletu, a te magnesiki szklane od dawna za mną chodziły :) A prezent urodzinowy cały jest uroczy.

PIF od Juunki 1

PIF od Juunki 2

PIF od Juunki 3

A na urodziny:

Prezent od Juunki

Przepraszam za zdjęcia robione w nocy, ale w porze kiedy powinnam je robić siedzę na uczelni. No tak, koniec dwutygodniowej laby :( 

sobota, 03 stycznia 2009

A ja w wolnej chwili znów z podziwem zerkam na blogi koleżanek z Francji. Ach i och. Zawsze mnie rozwalają te albumy, w których każda kartka jest innego rozmiaru. I mistrzostwo jeśli idzie o napisy. Mogłabym tak wymieniać...

Kesi1

Kesi2

Zapomniałabym dodać, że te scrapy i jeszcze inne znajdziecie na blogu Kesi.

Free Counter
Free Counter