poniedziałek, 29 czerwca 2009

Nareszcie ruszył sklepik ilowescrap. Na dobry początek dziewczyny przygotowaly konkurs: wystarczy w dniach 23.06 - 31.07.2009 zrobić zakupy w  sklepie na kwotę w przedziale cenowym 20-50 zł, 51-100 zł, 101- i więcej aby wygrać jeden z trzech bonów na dokładnie taką samą kwotę jaką wydano :) Bon będzie do zrealizowania w dowolnym czasie do końca roku 2009.

ilowescrap konkurs

P.S. Ho ho. Teraz widzę, że już minął miesiąc od ostatniej notki. Czy sesja i pisanie pracy magisterskiej to wystarczające usprawiedliwienie? Wydaje mi się że tak. Ale mam coś do pokazania, jak znajdę chwilę na pstryknięcie fotek, to obiecuję zamieścić.

sobota, 30 maja 2009

Nareszcie dotarła przesyłka z ATC z wymiany organizowanej przez Urtikę. W wyniku różnych zawirowań trzeba było trochę poczekać, ale warto było. Takie oto cudeńka dostałam od dziewczyn:

Od góry i od lewej strony ATC Cynki, Zuzy, Renny Beryboar i Urtiki:

ATC babsko-męskie

Teraz mogę też pokazać moje ATC. Dokladny temat to: "Ach, te baby" i "Gdzie Ci mężczyźni?". Postanowiłam to potraktować tak historycznie :)

 

Moje ATC

wtorek, 26 maja 2009

Trochę zamieszanai wyszlo z tymi Calineczkami, bo musiałam zrobić je drugi raz. Pierwszy raz zaginęło mi coś na poczcie, a nie miałam potwierdzenia nadania, by móc zrobić awanturę. Trudno. Wymyśliłam nowe inchies, zupełnie inne niż te pierwsze, bo nie miałam pod ręką tych sammych materiałów. Mam nadzieję, że spodobają się Rybani.

Pierwsza wersja Calineczek wyglądała tak (przynajmniej mam zdjęcia):

 

Calineczki 1

 

Calineczki nr 2:

 

Calineczki 2

 

A na koniec Calineczki, które dostałam od Berberis.Są naprawdę urocze - cztery pory roku zamknięte na malutkich karteczkach.

 

Calineczki Berberis

 

piątek, 15 maja 2009

Kartka zrobiona na Komunię Św. znajomej. Tradycyjnie zrobiona bardzo prosto i co jeszcze mi się nie przejadło - w starociowych klimatach.

 

Kartka na Kumunię dla Emilki

 A od Renny Beryboar dostałam wyróżnienie "Let's Be Friend", z którego się bardzo cieszę.Dziękuję :)

 

poniedziałek, 11 maja 2009

Lubie robić kartki wg mapek, bo nie muszę myśleć nad kompozycją kartki. Tym razem inspiracją była dla mnie cardmapka autorstwa Rydii pochodząca ze strony Scrapmapki:

 

Cardmapka 6

 

A moja kartka wygląda tak:

 

Na dzień matki

 

czwartek, 07 maja 2009

No właśnie: kolejny mini notesik, zrobiony już jakiś czas temu.

 

Scrapuszko

 

poniedziałek, 04 maja 2009

Mój wpis do albumu Abrakadabry. Niestety nie udało mi się zrobić lepszych zdjęć.

Moje szczęscie 1
Moje szczęście 2
czwartek, 30 kwietnia 2009

Zaskoczeniem było dla mnie wyróżnienie jakie dostałam od Annqaa, tym milsze że jest to wyróżnienie dla blogowych przyjaciół. Dziękuję :) A nagroda wygląda tak:

Let's Be Friends

Zasady przyznawania nagrody skopiowane od Ani:

What the "Let's Be Friends" awards is: These blogs are especially wonderful.This amiable blogger friends want to find his.They are not interested in self-glorification.Our hope is that when the tape of that price is passed,more friendships, and also to continue planting.Please, give these bloggers more attention.About these empires Blogger Award at eight,the eight bloggers and select the text in itsAward-mail with record.

Teraz moje zadanie polega na przyznaniu wyróżnienia 8 blogowiczkom (które tak przy okazji przyznam bardzo lubię):

1. Annqaa

2. Juunka

3. Monikouette

4. Nicktosia

5. Katrina

6. gps06

7. Prolka

8. Sentimenti

wtorek, 28 kwietnia 2009

Chcę się pochwalić pięknymi ATC, które dostałam z wymiany "Motyle i kwiaty". Od lewej Cynka (z nasionkami w środku!), Rakraka, Berberis:

Wiosenne ATC

Już się nie mogę doczekać na ATC z babsko-męskiej wymiany. A w międzyczasie zapisałam się na wymianę inchies na blogu House of Art. To też będzie niezłe wyzwanie :)

czwartek, 23 kwietnia 2009

U Latarni Morskiej można zdobyć śliczne zaprojektowane przez nią papiery ILS "Romanca".

Romanca

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17
Free Counter
Free Counter