niedziela, 19 sierpnia 2007

Wygrzebałam zdjęcie z młodości mojej babci i tak powstal pomysł na nowy scrap.

Zdjęcie babci

sobota, 18 sierpnia 2007

A oto mój pierwszy digital scrapbook. Dopiero niedawno skombinowałam sobie Corela i zaczęłam ściągać dodatki oraz uczyc się robić digitale, więc proszę o wyrozumiałość dla moich pierwszych prac ;-)

1 digital

piątek, 17 sierpnia 2007

Mój drugi album był bardziej kombinowany niż ten pierwszy, bo nie miałam już takiego dużego albumu. zaopatrzylam sie więc w album o formacie 13x18 i przez ponad rok bawiłam się wszukanie do niego stron i dodatków. Wykorzystywałam papeterie, kolorowe kartki ksero, papiery do pakowania, gazety. Wszak zapelnienie stu stron z różnymi tłami to nie byle jaki problem przy braku odowiednich materiałów. Miałam jednak dużo satysfakcji, gdy udało mi się wymyślić coś fajnego. Oczywiście wybrałam tylko kilka stron...

Tło wycięłam z gazety

Przy robieniu tego albumu polubilam niebieski

Tutaj z siostrą i tatą

Moj kuzyn

czwartek, 16 sierpnia 2007

Kilka sie tych scrapów już nazbierało, ale zacznę od początku. Pierwszy album i dodatki do niego dostałam od kuzynki, więc moglam zaszaleć. Oczywiście dopiero się uczyłam, ale jestem zadowolona z efektów. Oto kilka stron z tego scrapbooka.

Strona tytułowa

1991

Wycieczka nad morze

Wycieczka do Pragi

Witam na moim blogu poświęconym scrapbookingowi. Moja przygoda ze scrapami zaczęła się ponad trzy lata temu. Zaraziła mnie nimi moja kuzynka, ktora mieszka w Stanach. Jednak dopiero teraz zdecydowałam się założyć bloga z moimi pracami. Mam nadzieję, że wam się spodobają.
13:24, taja.85
Link Dodaj komentarz »
1 ... 16 , 17
 
Free Counter
Free Counter